Me 100% pambuk të buta Muslin Ponço, fëmija juaj do ta kalojë këtë verë me stil dhe shumë rehat. Është i përshtatshëm për përdorim nga 1-3 vjeç. Teksturë ekstra e butë.
•Ponço muslin, e cila do të bëhet më e butë me çdo larje, do të përqafojë butësisht fëmijën tuaj në verë buzë detit/pishinës, pas banjove dhe gjatë lojës në kopsht.
•Ka absorbueshmëri të lartë dhe thahet shumë shpejt.
•Parandalon nxehtësinë e tepërt me strukturën e tij të butë, pëlhurë të cilës i depërtin ajri dhe nuk e lejon bebin të djersitet, nuk irriton lëkurën e foshnjës, mbron lëkurën e foshnjës tuaj nga rrezet e dëmshme UV të diellit.
•Madhësia e qafës dhe e kapuçit të ponços muslin është e gjerë dhe e rehatshme. Ju lehtë mund ta vishni fëmijën tuaj.
•Mund të lahet në makinë ose me dorë në 30°C. Hekurosja nuk rekomandohet.
•Pëlhura 55x50cm

Ponço

100% Cotton me 4 shtresa Muslin

14,00

Category: